Filtrovať podľa

Kategórie

Kategórie

Morenie

Morenie

Dostupnosť

Dostupnosť

Hmotnosť

Hmotnosť

 • 0kg - 1 000kg

Cena

Cena

 • 35,00 € - 5 520,00 €

Bezpečné nakupovanie.

Úvodná stránka

Podkategórie

 • Nábytok
 • Svietidlá

  Pre vytvorenie príjemného osvietenia v krásnom orientálnom štýle vám ponúkame ručne vyrábané svietidlá.

 • Výpredaj
 • Kúpacie kade a vírivky

  Drevené kade a vírivky Škandinávci poznajú takmer 2 000 rokov. V škandinávskych krajinách sú tradičným spôsobom starostlivosti o pohodu a zdravie. Správne používanie vírivky zvyšuje imunitu, uvoľňuje, zlepšuje kvalitu spánku a má pozitívny vplyv na krvný obeh, stvrdne naše telo.

  Naše víriky a kade Vám umožnia tráviť čas originálnym spôsobom oddychu v zimných jesenných aj večerných letných časoch. Tento druh relaxu vám dodá dostatok pozitívnej energie pre nadchádzajúce dni, čo ocení každý z nás.

  Kade a vírivky sa vyrábajú z 45mm dosiek čo zabezpečuje dostatočnú pevnosť a dlhodobú životnosť v prípade pravidelného ošetrenia vhodným náterom. Kúpací priestor si môžete zvoliť s polyesterovou živicovou vložkou, táto sa ľahko udržiava v čistote a je trvácna bez náročnej údržby.  Naše víriky a kade Vám umožnia tráviť čas originálnym spôsobom oddychu v zimných jesenných aj večerných letných časoch. Tento druh relaxu vám dodá dostatok pozitívnej energie pre nadchádzajúce dni, čo ocení každý z nás.

 • Sauny

  Sauna v tvare sudu odkazuje na fínsku tradíciu. Poskytuje lepšiu cirkuláciu tepla a nižšie tepelné straty. Vďaka prírodnej drevenej konštrukcii sa takáto sauna dokonale zmestí do priestoru vašej záhrady. Takáto sauna nám poskytuje súkromné kúpele, ktoré zlepšia našu pohodu, urýchlia krvný obeh a očistia telo toxínov.

 • Záhradné domčeky

  Našim zákazníkom sa snažíme vyhovieť z hľadiska úžitkovosti a praktického pohľadu ich potrieb. Preto prinášame pre ich účely drevené domčeky a chatky s maximálny praktickým využitím.

   

  Takže vieme, že jednou z neustále módnych možností sú letné chaty, ktoré ponúkame. Našim klientom sme pripravili predovšetkým hotové schémy, teda najuniverzálnejšie návrhy, vďaka ktorým získate optimálny priestor so všetkými základnými funkciami. Takýto dom má vždy terasu a dvere s oknami, ako aj tesnú strechu. Je to vynikajúce riešenie, keď chcete vytvoriť miesto pre seba na odpočinok a uloženie nábytok alebo iného vybavenia ktoré potrebujete na svojej záhrade či pozemku poruke.


  Všetky drevené domy a altánky sú vyrobené z borovicového aj smrekového dreva. Oba tieto materiály sú navrhnuté tak, aby vytvárali drevené konštrukcie odolné voči poveternostným vplyvom. Vyzerajú skvele aj po mnohých sezónach. Takže viete, že je to investícia na roky.

Počet produktov: 439

Zobrazuje sa 1-12 z 439 položiek

Aktívne filtre