Stôl z masívu Alpine-DINO
   Stôl z masívu Alpine-DINO
   Stôl z masívu Alpine-DINO
   Stôl z masívu Alpine-DINO
   Stôl z masívu Alpine-DINO
   Stôl z masívu Alpine-DINO
   Stôl z masívu Alpine-DINO
   Stôl z masívu Alpine-DINO

   Stôl z masívu Alpine-DINO

   699,00 €
   Daň v cene

   Rozmery: vyber variantu

   Stôl z masívu dub natural.

   Nábytok je dodávaný v demonte. Montáž na kľúč, individuálne na dohovor.

   Počet :
   0 items
   Write your review
   EU 32 34 36 38 40 42 44 46
   US XX5 XS S M L XL XXL XXL
   Arm Length 61 61,5 62 62,5 63 63,5 64 64,5
   Bust Circumference 80 84 88 92 96 101 106 111
   Waist Girth 61 65 69 73 77 82 87 92
   Hip Circumference 87 91 95 99 103 108 113 118

   obrázek
   Kúpte si tento produkt a získajte až 6,99 € späť v zľavovom kupóne.   Dubový stôl z masívu- Dino 

   Masívny nábytok je vo svojej vlastnej triede kvality. Po stovky rokov zotrváva v domoch a zdobí interiéry po celom svete. Je zároveň extrémne štýlový, nadčasový, trvácny, perfektne sa hodí do klasických interiérov. Napriek tomu, že je dubový nábytok spojený s tradičným nábytkom, samotný stôl je taký univerzálny, že sa bude perfektne hodiť aj do moderných interiérov, čím prinesie silný a zaujímavý akcent.

   Hrubá dubová vrchná doska - masív, 4 cm hrubý vyzerá skvele v moderných interiéroch.

   VONKAJŠIE NOHY - nohy, ktoré sú špeciálne zapustené do dosky stola, dodávajú dubovému stolu originálny vzhľad.

   OLEJOVANÉ DREVO - na udržanie prirodzeného dubového vzhľadu má stôl prírodné prstene a uzly a celý je potiahnutý prírodným olejovým voskom.

   DUBOVÉ NOHY - masív, hrubé nohy dubového stolu 9x9 cm mu dodávajú výrazný charakter.

   Dubový stôl je praktický kus nábytku, navrhnutý do priestorov, ako je kuchyňa, jedáleň alebo obývačka. Vďaka farbe voskovaného divokého duba je neoddeliteľnou súčasťou každého klasického i tradičného interiéru. Vyzerá skvele spolu s iným dreveným nábytkom (najmä dubovým). Napriek tomu, že dubový stôl má výrazný vzhľad, prekvapivo sa hodí do moderných interiérov a hodí sa k nábytku z rôznych materiálov a štýlov. Dokonale ladí s podkrovnými priestormi, môže byť umiestnený v minimalistických interiéroch a určite je ekologický ale aj rustikálny. To všetko robí z dubového stola mimoriadne univerzálny kus nábytku, ktorý stojí za zváženie prakticky pre každého.

   Praktický je aj dubový stôl. Pohodlné, s dobre nastavenou výškou (75 cm), s priestrannou vrchnou doskou. Ideálne na jedenie v kruhu najbližšej rodiny, ako aj do práce. Vďaka prirodzenému odtieňu duba bude stôl priateľským a esteticky príjemným kusom nábytku. Stôl je chránený špeciálnymi olejmi, vďaka ktorým drevo bude voľne dýchať. Vďaka tomu budú procesy starnutia prebiehať pokojne a prirodzene, čím bude nábytok ušľachtilejší

    Pri rozhodovaní o nábytku do jedálne pamätajte si na jeho správnu údržbu. Prirodzený proces starnutia pokračuje aj v drevenom nábytku - aby dodal nábytku vznešenosť, musí byť oň vhodne postarané. Nábytok by za žiadnych okolností nemal byť v blízkosti vykurovacích zariadení a nemal by byť vystavený priamemu UV žiareniu. Stôl je najlepšie čistiť iba vlhkou alebo suchou handričkou - nevyhnutne mäkkou. Použitie hrubých utierok alebo kuchynských čistiacich prostriedkov môže mať, bohužiaľ, negatívny vplyv na stav nábytku. Dubový stôl je určený na vlastnú montáž. Balenie obsahuje návod a montážne príslušenstvo.

   Masívum
   1859/160

   Konkrétne referencie

   Môže sa vám páčiť aj

   Jedálenský stôl z masívu

   Stôl z masívu Alpine-DINO

   699,00 €
   Daň v cene