Starostlivosť o masívny nábytok

Starostlivosť o masívny nábytok

Údržba sa realizuje prostredníctvom použitia olejových utierok. Olejové utierky je vhodné použiť už od vybalenia nového nábytku a môže sa nimi utrieť celý nábytok z vonkajšej aj vnútornej strany. Priebežnú údržbu je vhodne realizovať približne každé 2 týždne. Olejové utierky tak dodajú nábytku nový lesk a odstránia jemné škrabance vzniknuté používaním, pokladaním vecí na nábytok a pod. Utierky na báze mandľového oleja sú nezávadné, bez farbív, bez parafínov a bez alkoholu a ich aplikácia neškodí vašej pokožke.

Nábytok z masívneho dreva reprezentuje krásne a vkusné zariadenie našich domovov. Teplé tóny dreva dodávajú interiéru útulnú atmosféru v spojení s prírodným charakterom dreva. Kvalitný masívny nábytok zapadne do každého interiéru a dodá mu špecifické čaro. Jednotlivé kúsky za masívu sú unikátnym skvostom, nakoľko vďaka ručnej výrobe sa jedná o originály čo do štruktúry a farebnosti.

Pohodu domova však nevytvára len krásne zariadenie, ale aj čistota. Správna starostlivosť pomáha masívnemu nábytku byť nielen nesmrteľným elementom miestnosti, ale aj krásnou súčasťou našich životov, pretože domov je prístavom, kde trávime svoj čas a kde by sme sa mali cítiť komfortne a príjemne.