Na prvom dojme záleží: vytvorte si štýlovú predsieň

Na prvom dojme záleží: vytvorte si štýlovú predsieň

Hoci v tejto miestnosti trávime podstatne menej času ako v ostatných, má obrovský vplyv na to, ako sa cítime doma, keď prídeme z práce. Chodba je ako pozdrav z bytu, je jedno, či je teplá s otvorenou náručou alebo chladná, vzdialená a zmätená. Okrem toho to bude aj prvá vec, ktorú vaši hostia uvidia, keď navštívia váš príbytok.

Všetko má svoje miesto

Najdôležitejšia je logistika skladovania. To znamená, že sa uistite, že je ho dostatok. Na chodbe nechávame topánky, papuče, bundy, kabáty, šály a takto by sme mohli pokračovať. Ale už tak je toho dosť, a keby sme to nechali všetko pohromade "len tak", vznikol by obrovský neporiadok. Nie je to praktické, navyše správna starostlivosť o oblečenie a obuv vyzerá úplne inak.

Takže budete potrebovať aspoň jednu skrinku na topánky. Kabáty zaberajú veľa miesta, preto si v predsieni nechajte len tie, ktoré práve používate. Dobrým riešením sú dizajnové, výrazné vešiaky, ktoré sú zároveň jedinečnými dekoratívnymi prvkami, aj keď sú prázdne. Je vhodné, ak stenu za nimi natriete umývateľnou farbou, pretože mokré oblečenie môže zanechať škvrny.