Polica Marlen grafit
   Polica Marlen grafit
   Polica Marlen grafit
   Polica Marlen grafit
   Polica Marlen grafit

   Polica Marlen grafit

   115,00 €
   Daň v cene

   Rozmery: 161x20x20 cm

   Polica z masívu borovica grafit.

   Nábytok je dodávaný v demonte. Montáž na kľúč, individuálne na dohovor.

   Počet :
   5 items
   Write your review
   EU 32 34 36 38 40 42 44 46
   US XX5 XS S M L XL XXL XXL
   Arm Length 61 61,5 62 62,5 63 63,5 64 64,5
   Bust Circumference 80 84 88 92 96 101 106 111
   Waist Girth 61 65 69 73 77 82 87 92
   Hip Circumference 87 91 95 99 103 108 113 118

   obrázek
   Kúpte si tento produkt a získajte až 1,15 € späť v zľavovom kupóne.   Police Marlen  biela / drevo, masív, borovica

   Polica je vyrobená z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

   Detailná špecifikácia produktu

   Pri nákupe nábytku zriedka venujeme pozornosť doplnkom, ktoré dopĺňajú usporiadanie nábytku v danej miestnosti. Police z masívneho odolného borovicového dreva sú často prehliadané. Umožňujú vyplniť prázdne miesto, napríklad medzi vysokými oknami. Vystavíte si taktiež svoje najdôležitejšie poklady, ktoré sa môžu pyšne pochváliť. Na drevených policiach môžu byť napríklad vaše rodinné fotografie súčasné i minulé. Čiernobiele fotografie dokonale ladia s zaujímavým štýlom rustikálneho nábytku, ktorým je bezpochyby séria Marlen. Kombinácia dreva potiahnutého jemnou vrstvou grafitového vosku s 85% pokrytým a postriekaním vodou riediteľným moridlom v dubovej farbe dokonale zapadá do súčasných trendov nábytku. Tiež sa nemusíte starať o to, či za 10 rokov táto kombinácia farieb nevyjde z módy. Určite nie, pretože je to klasický štýl, ktorý bol v móde už mnoho rokov a neexistuje žiadny náznak, že by "vyhasol".

   Polica má vysoko kvalitné montážne držiaky, takže sa nemusíte báť, že raz v noci počujete rachot padajúcej police pod nákladom vašich fotorámčekov, sošiek a kvetín. Jemný vzor zrna v kombinácii s jemnou textúrou dreva, ktorá sa vynorí spod jemného bieleho vosku a škvrny od vody, je charakteristickým povrchom v rustikálnom štýle nábytku. Kolekcia Marlen tiež dokonale ladí z minimalistickým štýlom. Vďaka silným rezom a frézkam sa táto kolekcia hodí aj do provensálskych interiérov. Policu možno použiť všade v obývacej izbe, jedálni a tiež v spálni.

   Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

   Masívum
   MARPOLG
   5 položky

   Konkrétne referencie

   Polica Marlen grafit

   115,00 €
   Daň v cene