Stolička Marlen 91G
   Stolička Marlen 91G
   Stolička Marlen 91G
   Stolička Marlen 91G

   Stolička Marlen 91G

   119,00 €
   Daň v cene

   Rozmery: 43x49x91 cm

   Stolička z masívu grafitová/dub.

   Nábytok je dodávaný v demonte. Montáž na kľúč, individuálne na dohovor.

   Počet :
   5 items
   Write your review
   EU 32 34 36 38 40 42 44 46
   US XX5 XS S M L XL XXL XXL
   Arm Length 61 61,5 62 62,5 63 63,5 64 64,5
   Bust Circumference 80 84 88 92 96 101 106 111
   Waist Girth 61 65 69 73 77 82 87 92
   Hip Circumference 87 91 95 99 103 108 113 118

   obrázek
   Kúpte si tento produkt a získajte až 1,19 € späť v zľavovom kupóne.   Stolička Marlen 91G - masív, borovica.

   Stoličky sú jedným zo základných prvkov nábytku kúsok nášho nábytku. Drevená stolička z našej série Marlen je vyrobená z kvalitného masívu fínska borovica. Vaše rodinné stretnutia u bohatého stola tak budú sprevádzané len príjemnou konverzáciou. Na vŕzgajúci nábytok môžete s kľudom zabudnúť, taký u nás nenájdete.

   Výnimočné štylistické stoličky kolekcie Marlen sú modernou kombináciou prírodného dreva s grafitovým tieňom. Klasický dizajn nábytku doplnený pozoruhodnou kombináciou farieb vám vyplní priestor v moderných aj klasických interiéroch. Charakteristickým krížom na operadle je rustikálny štýl a dokonale harmonizuje s iným nábytkom v tomto štýle. Drevo sedadla stoličky je v prírodnej farbe dub čo zvýraznuje štruktúru masívu, zatiaľ čo zostávajúce časti, t.j. opierka a nohy, majú grafitovú farbu. Krytie ekologickej vodnej grafitovej farby, ktorá bola použitá na dokončenie nábytku, je 75%. Náš nábytok sa vyrába z najkvalitnejšieho dreva z osvedčených zdrojov, čo potvrdzuje osvedčenie o trvalo udržateľnom lesnom hospodárstve (FSC).

   Ekologicky aj zdravotne nezávadná stolička

   Sedák je tvorený doskou z masívneho kvalitného borovicového dreva natretého vodným moridlom na dubovú farbu. Pevná konštrukcia stoličky a presná montáž je zárukou dlhoročného používania. Nemohol chýbať tiež prvok zjednocujúci celý rad nášho borovicového nábytku Marlen. Tak jedná sa o charakteristický "x" typický pre rustikálny nábytok z dávnych čias. Dokonale ladia so súčasnými modernými trendmi, keďže spája nádych súčasnosti s nostalgickou spomienkou na minulosť. Taktiež je náš nábytok, ako borovicová stolička s dreveným sedákom Marlen, dobrou investíciou, ktorá nepochybne v budúcnosti prinesie plody. Stolička tvorí harmonický celok so stolom Marlen a spoločne zdôrazňujú výnimočný štýl a citlivý prístup majiteľa k životnému prostrediu.

   Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

    

    

   Masívum
   STMAR91B2
   5 položky

   Konkrétne referencie

   Stolička Marlen 91G

   119,00 €
   Daň v cene