Detská/ junior - Posteľ z masívu Marlen
   Detská/ junior - Posteľ z masívu Marlen
   Detská/ junior - Posteľ z masívu Marlen
   Detská/ junior - Posteľ z masívu Marlen
   Detská/ junior - Posteľ z masívu Marlen

   Detská/ junior - Posteľ z masívu Marlen

   550,00 €
   Daň v cene

   Rozmery: š80 x d144 x v78cm.

   Posteľ z masívu Marlen D/J biela.

   Nábytok je dodávaný v demonte. Montáž na kľúč, individuálne na dohovor.

   Počet :
   5 items
   Write your review
   EU 32 34 36 38 40 42 44 46
   US XX5 XS S M L XL XXL XXL
   Arm Length 61 61,5 62 62,5 63 63,5 64 64,5
   Bust Circumference 80 84 88 92 96 101 106 111
   Waist Girth 61 65 69 73 77 82 87 92
   Hip Circumference 87 91 95 99 103 108 113 118

   obrázek
   Kúpte si tento produkt a získajte až 5,50 € späť v zľavovom kupóne.   Detská posteľ. Praktická a krásna

   Praktická drevená posteľ pre dieťa z kolekcie Marlen D/J Kids bude zaujímať všetkých rodičov, ktorí sa starajú o zdravie svojho dieťaťa, cenia si odolnosť nábytku a praktickosť. Drevená posteľ je výškovo nastaviteľná (3-stupňové nastavenie), ktorá sa prispôsobí potrebám dieťaťa. Detská postieľka má dve odnímateľné priečky. Vďaka pružnej pružine ich môžeme ľahko vytiahnuť a umožniť tak nášmu dieťaťu vyjsť von a vstúpiť do postele. Nábytok je bielej farby s vencami v prírodnej farbe borovicového dreva. Na povrchu postieľky sú viditeľné drevené krúžky, ktoré zdôrazňujú jeho originalitu a prírodný pôvod. Vzhľad spestria charakteristické vyrezávače na čele a chrbte, ktoré pripomínajú nábytok v provensálskom štýle, priamo z útulných vidieckych domov. Pod postieľku môžete navyše nainštalovať zásuvku z kolekcie Marlen.

   Zásuvka nie je súčasťou balenia.

   Od detskej postieľky až po posteľ pre izbu tínedžera

   Detská postieľka sa môže ľahko zmeniť na drevenú postieľku pre deti a tínedžerov Marlen - stačí vymeniť dva prvky (polená) a odstrániť bezpečnostné priečky. Juniorská posteľ je vyrobená z masívneho borovicového dreva, čo zaručuje pevnosť, životnosť a odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Vďaka tomu nemusíte každých pár rokov vymieňať posteľ dieťaťa!

   Prírodné borovicové drevo pomáha regulovať hladinu vlhkosti vzduchu v miestnosti a neťahá prach, čo je prospešné pre deti s príznakmi alergie. Posteľ bola natretá a impregnovaná prírodnými látkami. Surovinou, z ktorej bolo vyrobené, je ekologické drevo s certifikátom FSC, to znamená získané zodpovedným spôsobom so starostlivosťou o životné prostredie.

   Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovaniu dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

   Masívum
   DJ2SMAR32J
   5 položky

   Konkrétne referencie

   detská posteľ z masívu

   Detská/ junior - Posteľ z masívu Marlen

   550,00 €
   Daň v cene