









Rozmery: 120x15x25 cm - 2ks
Police z masívu provensálska biela.
Nábytok je dodávaný v demonte. Montáž na kľúč, individuálne na dohovor.
Police sú vyrobené z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov. Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.
Variabilné, jednoducho zmontovateľné, veľmi ľahko kombinovateľné. Také sú ozdobné biele police série Provans. Police sú na každej strane dokonale opatrené praktickými zarážkami, vďaka ktorým zostanú vaše dekorácie a knihy bezpečne na svojom mieste.
Poličky z pravej fínskej borovice vďaka svojej malej hĺbke nebudú pôsobiť rušivo v žiadnom priestore vášho domova. Môžete ich tak umiestniť nad televízorom alebo nad sedačkou, ale aj v akomkoľvek inom mieste. Napríklad aj na stenu, okolo ktorej bežne prechádzate. Vďaka svojím praktickým rozmerom sú police ozaj veľmi univerzálne.
Užite si ich ako polica na drobné predmety na chodbe. V obývacej izbe pre vystavenie rodinných fotografií, v krásnych ozdobných rámoch a alebo na iné dekorácie. Pretože tie najkrajšie spomienky by mali byť čo najviac na našich očiach. V kuchyni pre umiestnenie tých rozkošných vintage koreničiek, vreckových kuchárok a roztomilých knižiek. Proste kdekoľvek.
Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.